regulamin

Ceny produktów oraz koszty przesyłki przedstawione w sklepie internetowym podane są w złotych polskich i zawierają 5% VAT - są wiążące w chwili złożenia przez Klienta zamówienia. Oferowany kawior pochodzi od certyfikowanych producentów i został legalnie wprowadzony na polski rynek.

Użytkownicy sklepu www.owoce-morza.pl dokonując zakupu automatycznie akceptują regulamin.
Zamówienie może zostać złożone przez każdą osobę pełnoletnią, któa dokona prawidłowego wypełnienia formularza rejestracyjnego

Zamówienia można składać drogą elektroniczną, korzystając z formularza na stronie www.owoce-morza.pl, przez pocztę elektroniczną podając wszystkie dane pozwalające na jednoznaczną identyfikację nabywcy, adresu dostawy oraz wybranego asortymentu. Każde zamówienie zostanie potwierdzone w ciągu 48 godzin poprzez wysłanie informacji na adres e-mail podany przy rejestracji. Na prośbę istnieje możliwość wystawienia faktury VAT - proszę taką informację umieścić w uwagach formularza zamówieniowego.

Dostawy

  1. Dostawy realizowane są na terenie całego kraju w ciągu 2-3 dni roboczych. W przypadku braku zamówionego towaru w magazynie czas ten może się wydłużyć do ok 10dni . Klient jest informowany o tym fakcie pocztą elektroniczną lub telefonicznie.
  2. Dostawy realizujemy przy pomocy Poczty Polskiej oraz poczty kurierskiej Pocztex zgodnie z cenami podanymi w formularzu zamówieniowym.

Zwroty

1. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów z zakupionego towaru w sklepie internetowym można zrezygnować bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe jednak tylko wtedy, gdy produkt nie był używany i nie został pozbawiony fabrycznego opakowania, a w przypadku kawioru zostają zwrócone nieotwierane słoiczki, puszki wraz z nieuszkodzonymi naklejkami i banderolami.

2. Ewentualne zwroty będą uwzględniane po przedstawieniu dowodu zakupu (faktury, paragonu) z opisanymi pozycjami do zwrotu. Sprzedawca w takim przypadku zwróci wartość produktu przelewem na konto podane przez nabywcę. Nie zwracane są koszty przesyłania towaru do klienta i odsyłania towaru do sprzedawcy.

3. Informujemy, że nie przyjmowane będą żadne przesyłki odsyłane na koszt odbiorcy.

Dane osobowe lub firmowe podawane przez Panstwa w trakcie rejestracji sluza jedynie realizacji zamówień i naszemu kontaktowi z Panstwem. Adresy e-mail beda wykorzystywane jedynie do:


a. wysylania do Panstwa o nowosciach w sklepie online OWOCE-MORZA.PL;


b. wysyłania potwierdzeń zamówień


Wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie dzialalnosci sklepu sa poufne. W zadnym wypadku ani w zadnej formie nie beda ujawniane innym osobom ani innym podmiotom zgodnie z ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych". Zgodnie z ta ustawa Klienci maja prawo do wgladu w swoje dane, do ich poprawiania oraz wniesienia zadania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.